Lajme

“Mos u shliro, ruaje veten”- Ministria e Shëndetësisë me video sensibilizuese për qytetarët

“Mos u shliro, ruaje veten”- Ministria e Shëndetësisë me video sensibilizuese për qytetarët
17:17 | 08 Korrik 2020

Ministria e Shëndetësisë ka shpërndarë një video sensibilizuese për masat dhe rekomandimet që duhet të ndiqen për të parandaluar përhapjen e Covid 19.

Nga MSH bëhet apel që të lahen duart disa herë në ditë, të mbahet maskat mbrojtëse në vendet publike si dhe të ruhet distanca fizike.

Më poshtë ndiqeni videon e plotë të shpërnadarë nga MSH-ja:

https://www.facebook.com/597689407055317/videos/202175394472631/

Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa

Të tjera