×
Nga Rubrika
Sport30 Nëntor 2023
Mbrëmë është kompletuar xhiroja e pestë e fazës së grupeve e Ligës së Kampionëve. Tashmë dihen emrat e 12 skuadrave që e...
Sport30 Nëntor 2023
Kanë përfunduar tashmë të gjitha ndeshjet e sontme në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Arsenali fitoi bindshëm 6:0...
Sport29 Nëntor 2023
Drita nuk ka humbur kohë dhe ka gjetur trajnerin e ri pas largimit të Akis Vavalis. Skuadra gjilanase ndau rrugët me trajnerin...
Sport29 Nëntor 2023
Real Madrid ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Napolit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në “Santiago Bernabeu....
Sport29 Nëntor 2023
Arsenali ka fituar me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në grupin B....
Sport29 Nëntor 2023
Ka filluar fuqishëm ndeshja mes Real Madridit dhe Napolit. Dy gola brenda dy minutave janë shënuar në ”Santiago Bernabeu”. Giovani Simeone i...
Sport29 Nëntor 2023
Pak minuta pas golit të parë nga sulmuesi Kai Havertz, sulmuesi tjetër brazilian, Gabriel Jesus ka shënuar golin e dytë për Arsenalin...
Sport29 Nëntor 2023
Arsenali pas 13 minutave lojë të zhvilluar arriti që të gjejë golin e parë me sulmuesin gjerman, Kai Havertz përball Lensit. Kujtojmë...
Sport29 Nëntor 2023
Në një ndeshje interesante, ku fituesi u përcaktua pas vazhdimeve, Proton Cable Prizreni ka shënuar fitore në udhëtim te Peja me rezultat...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.