×
Nga Rubrika
Sport27 Shtator 2023
Driton Kuka i është gëzuar lajmit që e dha sot ministri i Sportit, Hajrulla Çeku për jetësimin e qendrës nacionale të xhudos...
Sport27 Shtator 2023
Xhiroja e dytë e Superligës së basketbollit do ta sjellë një ndeshje të madhe në këtë fundjavë. Trepça dhe Sigal Prishtina do...
Sport27 Shtator 2023
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku ka vazhduar me prezantimin e projekteve sportive dhe i fundit është Qendra Nacionale e...
Sport27 Shtator 2023
Arsenali duhet t’i paguajë 80 milionë funte për Ivan Toneyn, shkruan Goal. Ata madje duhet që t’i shesin disa lojtarë në mënyrë...
Sport27 Shtator 2023
Xhiroja e dytë e Superligës së basketbollit do ta sjellë një ndeshje të madhe në këtë fundjavë. Trepça dhe Sigal Prishtina do...
Sport27 Shtator 2023
Ish-lojtari i Italisë, Gennaro Gattuso pritet të takohet sot (e mërkurë) me drejtuesit e Marseille për të nënshkruar kontratën e tij me...
Sport27 Shtator 2023
Edion Gashi ka vendosur ta veshë fanellën e Kombëtares së Kosovës. 17 vjeçari, i cili luan për të rinjtë e Schalke 04...
Sport27 Shtator 2023
Granit Xhaka sot feston ditëlindjen e tij. Futbollisti shqiptar ka mbushur plot 31 vite. Në mesin e shumë miqve dhe futbollistëve të...
Sport27 Shtator 2023
Shqipëria U-19 do të luajë dy miqësoret e fundit ndaj Turqisë U-19 në muajin tetor, në prag të kualifikueseve të Kampionatit Europian...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.