×
Nga Rubrika
Sport28 Shtator 2023
Ndeshja mes Baselit dhe Luzernit në elitën e futbollit të Zvicrës është mbyllur në barazim 1-1. Të dyja klubet në radhët e...
Sport28 Shtator 2023
Girona ka qenë vërtet mbresëlënëse në La Liga këtë sezon, ku po kryeson kampionatin me 19 pikë nga 7 ndeshje këtë sezon,...
Sport28 Shtator 2023
Sulmuesi Albion Rrahmani në këtë verë kompletoi transferimin e tij nga Ballkani te Rapid Bukuresht. Klubi rumun kishte paguar 600 mijë euro...
Sport28 Shtator 2023
Objektivi i Juventusit, Pierre-Emile Hojbjerg thuhet se është gati të largohet nga Tottenham në janar për shkak të minutave të pakët, por...
Sport28 Shtator 2023
Llogaria zyrtare të Ligës së Kampionëve në Twitter e ka kujtuar golin e famshëm të Lionel Messit ndaj Bayern Munichut. Ylli argjentinas...
Sport28 Shtator 2023
Presidenti i La Ligas, Javier Tebas, ka folur për Real Madrid të cilët pëmes kanalit të tyre zyrtar kanë akuzuar gjyqtarin për...
Sport28 Shtator 2023
Pothuajse dhjetë muaj pas një dëmtimi të rëndë në gjurin e tij të djathtë, portieri gjerman Manuel Neuer mori pjesë për herë...
Sport28 Shtator 2023
Barcelona ka konfirmuar se ka reduktuar borxhin e tyre të madh, pasi klubi njoftoi një fitim neto prej mbi 300 milionë euro...
Sport28 Shtator 2023
Napoli ka lëshuar një deklaratë zyrtare duke siguruar se ata “kurrë nuk kanë dashur të ofendojnë apo tallen me Victor Osimhen” me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.