×
Front TV12 Korrik 2024
Kryeministri i vendit, Albin Kurti, po merr pjesë në publikimin e të dhënave të para të regjistrimit të popullsisë nga Agjencia e...
Front TV10 Korrik 2024
Kryeministri i vendit, Albin Kurti, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Faton Pecin, panë nga afër korrje-shirjen e grurit te fermeri Asman Kryeziu...
Front TV10 Korrik 2024
Kryeministri Albin Kurti sot bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, kanë qëndruar në Klinikën e Urologjisë në një ceremoni përuruese të...
Nga Rubrika
Front TV05 Korrik 2024
Ish-sekretari i Punëve të Jashtme dhe Diasporë, Behar Isma, ka bërë fajtor ish-ministrin Enver Hoxhaj për punësimet e disa diplomatëve në vitin...
Front TV04 Korrik 2024
Profesori universitar Dritëro Arifi, ka thënë se kërkesat e Shteteve të Bashkuara të Amerikës nda Kosovës kanë për qëllim përmbushjen e zotimeve...
Front TV04 Korrik 2024
Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me nivelin e menaxhimit të marrëdhënies së punës të anëtarëve të Shërbimit të Jashtëm dhe zyrtarëve të Ministrisë...
Front TV03 Korrik 2024
Paris Guri, kryetar i Forumit Rinor të LDK’së, ka kritikuar ministrin e Kulturës Hajrullah Çeku për dhënien e 255 mijë eurove për...
Front TV01 Korrik 2024
Kryetari i Bordit të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë (ZRrE), Ymer Fejzullahu, ka thënë se qytetarët serb në veri të vendit ende...
Front TV28 Qershor 2024
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është deklaruar sërish pas takimeve që ka pasur në Bruksel, në kuadër të dialogut Prishtinë-Beograd. Kurti në...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.