×
Kronika30 Nëntor 2023
Njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë është arratisur pas shkëmbimit të zjarrit mes grupit të grabitësve me Policinë e Kosovës të...
Kronika30 Nëntor 2023
Policia e Kosovës është detyruar të neutralizojë një person me inicialet D.G, i cili dyshohet ka qenë i përfshirë në plaçkitjen në...
Kronika30 Nëntor 2023
Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në rrugën “Rrustë Kabashi” në Prizren. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit,...
Nga Rubrika
Kronika30 Nëntor 2023
Dy të mitur janë arrestuar e pastaj janë liruar, pasi dyshohen se kanë vjedhur një televizor në shkollën fillore të mesme “Shkëndija”....
Kronika30 Nëntor 2023
Policia ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi i njëjti dyshohet se i njëjti kishte porositur në ShBA një pako me substancë...
Kronika30 Nëntor 2023
Një serb që ishte në kërkim dje është ndaluar në pikën kufitare të Jarinjes nga policia. Në raportin 24 orësh të policisë...
Kronika30 Nëntor 2023
I dyshuari për vrasjen e vjehrrit mbrëmë në Prishtinë, gjendet ende në arrati. Sipas policisë, dyshimet e para janë që deri tek...
Kronika30 Nëntor 2023
Policia e Kosovës ka dalur me raport lidhur me rastin e vrasjes së gruas së Naim Murselit. Sipas policisë, lidhur me rastin...
Kronika30 Nëntor 2023
Mbrëmjen e shkuar Prishtina dhe i gjithë vendi u trondit nga dy vrasje që ndodhën brenda pak orësh. Liridona Murseli, bashkëshortja e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.