×
Kronika02 Dhjetor 2023
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë lidhur me arrestimin Naim Murselit, Granit Plavës dhe Kushtrim Kokallës, si të dyshuar lidhur me...
Kronika01 Dhjetor 2023
Policia ka arrestuar mbrëmë në Prizren një person të dyshuar për “Blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje të paautorizuar të narkotikëve”. Të njëjtit...
Kronika01 Dhjetor 2023
Një shtetas i Suedisë ka marr dy vetura në “rent car” dhe nuk i ka kthyer në kohën që është dashur t’i...
Nga Rubrika
Kronika01 Dhjetor 2023
Një zyrtare e KEDS-it në Shtërpcë ka informuar policinë se një klient ka kryer pagesë ku gjatë numërimit kanë dalë 500 monedha...
Kronika01 Dhjetor 2023
Një person ka raportuar në polici se pasi e ka dërguar bashkëshorten e tij për në repartin e gjinekologjisë në QKUK e...
Kronika30 Nëntor 2023
Në aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës për kapjen e të dyshuarve për grabitjen e 22 nëntorit në një argjendari në...
Kronika30 Nëntor 2023
Njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë është arratisur pas shkëmbimit të zjarrit mes grupit të grabitësve me Policinë e Kosovës të...
Kronika30 Nëntor 2023
Policia e Kosovës ka realizuar një operacion të suksesshëm gjatë ditës së sotme. Front Online raporti se Policia është detyruar të neutralizojë...
Kronika30 Nëntor 2023
Policia e Kosovës është detyruar të neutralizojë një person me inicialet D.G, i cili dyshohet ka qenë i përfshirë në plaçkitjen në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.