×
Vip30 Nëntor 2023
Kantautori dhe këngëtari i “The Pogues”, Shane MacGowan, ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë. Muzikanti, hitet e...
Vip30 Nëntor 2023
Gjatë natës banorët në dhomën e gjumit kanë biseduar me njëri-tjetrin. Linda hapi temën se si Blerando e kishte provokuar, pasi ajo...
Vip30 Nëntor 2023
Banorët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi dhe Alby po shihen të afërt se kurrë më parë. Teksa qëndronin në dhomën e...
Nga Rubrika
Vip30 Nëntor 2023
Miku i Bucit, Pashtriku, ka publikuar një fotografi në ‘Instastory’ teksa ka uruar një mik për ditëlindje. Ne të njëjtën fotografi shihet...
Vip30 Nëntor 2023
Edona James është padyshim personazhi më i komentuar brenda shtëpisë më të famshme. Në një bised me banorët e tjerë Edona përshkruan...
Vip30 Nëntor 2023
Me një postim të ri në profilin e saj personal në Instagram, Gigi Hadid kërkoi falje, pas deklaratave të saj se Izraeli...
Vip30 Nëntor 2023
Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Alby dhe Lumbardhi po vazhdojnë t’i afrohen seç herë e më shumë njëri-tjetrit. Pas puthjes që...
Vip30 Nëntor 2023
Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi është treguar emocionale. Ajo ka shpërthyer në lot, derisa po fliste me miqtë e saj...
Vip30 Nëntor 2023
Konkurrentet e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Linda kanë folur mbi preferencat e tyre në lidhje me burrat. “E di preferencën...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.