×
Vip19 Shkurt 2024
Romeo Veshaj është padyshim një nga personazhet më të përfolura në Big Brother dhe kjo vlen më shumë për të shkuarën e...
Vip19 Shkurt 2024
Olsi bëri të ditur se ai nuk mund të kalonte nga vetja ashtu sic produksioni priste. Në të shkruar, Olsi tregoi disa...
Vip19 Shkurt 2024
Dua Lipa udhëhoqi yjet që merrnin pjesë në festën e “Vogue” dhe “Tiffany & Co” BAFTA 2024 në Londër të dielën mbrëma....
Nga Rubrika
Vip19 Shkurt 2024
Bardhi dhe Sara Gjordeni kanë prishur raportet me njëri-tjetrin. Çifti, i krijuar në Big Brother VIP Albania 3, kanë kërkuar hapësirë pas...
Vip18 Shkurt 2024
Hajrush Behluli, bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza, ka reaguar ashpër ndaj hoxhës Shefqet Krasniqi, pas deklaratës së këtij të fundit. Behluli, me...
Vip18 Shkurt 2024
Rihanna është kthyer sërish në muzikë, sipas A$AP Rocky. Teksa ishte në Paris këtë fundjavë, reperi i nominuar për Grammy, u pyet...
Vip18 Shkurt 2024
Rap-artisti i njohur nga Shqipëria, Stresi, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Big Brother Radio” në Top Albania Radio. Fituesi...
Vip18 Shkurt 2024
Bardhi dhe Sara Gjordeni krijuan një lidhje në Big Brother VIP Albania 3. Ata ndanë momente shumë të bukura me njëri-tjetrin, ndonëse...
Vip18 Shkurt 2024
Mbrëmjen e djeshme Olsi Bylyku ka reaguar për herë të parë përmes një postimi në Instagram për rrugëtimin e tij të shkurtër...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.