×
Etiketë: Video
Lajme29 Shtator 2020
Azem Hajdari doli nga selia e Partisë Demokratike për të verifikuar një makinë të dyshimtë që qëndronte aty prej pak orësh. Ishte pikërisht kjo prita e ngritur ndaj ish-deputetit, i cili u qëllua për vdekje...
Lajme26 Shtator 2020
Gjatë ditë së djeshme, zyrtarë të EULEX-it, kanë bastisur zyret e OVL-UÇK-së në Prishtinë, ku edhe kanë arrestuar kryetarin e kësaj organizate Hysni Gucatin dhe nënkryetarin, Nasim Haradinaj, raporton Front Online. Në një video të...
Bota/Rajoni21 Shtator 2020
Mediat greke kanë bërë publike pamje nga cikloni që ka pushtuar shtetin fqinj, Greqinë. Video nga cikloni i frikshëm janë bërë virale në rrjet, ku shihet se shiu dhe valët e mëdha kanë goditur frikshëm...
Bota/Rajoni21 Shtator 2020
21 shtatori i vitit të kaluar pati shqetësuar gjithë Shqipërinë. U dëgjuan 25 lëkundje të tokës, të njëpasnjëshme. Si pasojë e këtij tërmeti u ndryshuan jetët e shumë familjeve. Shumë njerëz humbën jetën, të tjerë...
Lajme19 Shtator 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një video-mesazhi ka ftuar qytetarët e Kosovës të vetdijësohen në lidhje me kujdesin ndaj natyrës. Osmani mes tjerash ka apeluar për mos konsumimin e duhanit, duke ruajtur...
Vip19 Shtator 2020
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u lind e u rrit në Londër të Mbretërisë së Bashkuar. Për rreth katër vite ajo jetoi në Kosovë, ku familja e saj mori vendimin për t’u kthyer...
Lajme18 Shtator 2020
Njësia Speciale e Policisë së Kosovës sot ka ndërmarrë një operacioni kundër krimit të organizuar, prostitucionit dhe veprimtarive të kazinove. Policia është e paqasshme për këtë rast, por u raportuan se ka edhe të arrestuar....
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Ajo që mund të konsiderohej si një lojë mes fëmijëve, mund të kishte përfunduar në një tragjedi në një shtëpi në SHBA. Në videon e bërë virale është fiksuar momenti kur trinjakët 2 vjeç, ishin...
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Dyshime të reja kanë dalë në shesh në lidhje me helmimin e liderit të opozitës ruse, Alexei Navalny. Sipas agjencisë Ruters, agjenti nervor që u përdor për të helmuar Navalny është gjetur në një shishe...
Lajme18 Shtator 2020
Krijuesi i videove Fitim Sopjani, ka realizuar një video animacion nga Janjeva e Lipjanit. Ai e ka bërë të duket si reale lojën Counter-Strike, ku edhe shpesh ky vend është përmendur për ngjashmërinë me vendin...
Bota/Rajoni17 Shtator 2020
Qeni është konsideruar si një kafshë shumë besnike dhe si e tillë është gjithmonë në shërbim të pronarit të tij. Një video prekës me protagonist një qen është bërë virale në rrjete sociale. Aktori turk...
Lajme17 Shtator 2020
Lëvizja Vetëvendosje e ka akuzuar kryeministrin Avdullah Hoti, që ka arritur t’i normalizojë marrëdhëniet e Serbisë me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan GazetaBlic.Në një video të publikuar në profilin zyrtar, LVV thotë se nga...
Bota/Rajoni17 Shtator 2020
Stephanie Angelica Vasquez, një 25-vjeçare nga Kensington, kishte qenë duke vozitur Toyota Supra 2020 që u përplas me një Honda Accord në Gaithersburg . Vetëm pak çaste para përplasjes, ajo postoi disa video të saj...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.