×
 • Vip
 • Vip

  Artani paralajmëron Xhulin: Ruaju!

  FrontOnline
  26 Dhjetor 2022

  Artan pati sot një këshillë për Xhulin teksa po fliste me të në oborrin e shtëpisë.

  Ai i tha asaj të ketë kujdes, pasi mund të rrezikojë të nominohet.

  “Njerëzit thonë po flet shumë, po përzihet”, i tha Artani, Xhulit.

  Ndiqni bisedën e plotë në videon e mëposhtme.

  Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan
  Nga Rubrika
  Vip03 Mars 2024
  Zarfi i Zi ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother VIP, për shkak të situatës mes Françeskës dhe Sarës. Në të paralajmëroheshin...
  Vip03 Mars 2024
  Sara Gjordeni dhe Françeska Murati janë përfshirë në një sherr gjatë ditës së sotme (e diel) në Big Brother VIP Albania 3....
  Vip03 Mars 2024
  Fation Kuqari u largua ditën e djeshme (e shtunë) me vetëdëshirë nga Big Brother VIP Albania 3. Kjo pasi ai priste që...
  Të tjera
  Lajme03 Mars 2024
  Kryeministri Albin Kurti, priti sot në takim antropologen, Janet Reineck. Në njoftimin e lëshuar nga Qeveria e Kosovës thuhet se Reineck është...
  Sport03 Mars 2024
  Pep Guardiola ka lartësuar Phil Foden në qiellin e shtatë pas paraqitjes brilante në fitoren 3-1 të Manchester Cityt përballë Manchester United...
  Lajme03 Mars 2024
  Zëdhënësi i Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë, Michael Doyle ka treguar se këtë vit do të përfundoj në shkallë të...
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  Një seri shpërthimesh kanë tronditur Krimenë, pas një sulmi të raportuar me dron ukrainas në gadishullin i cili u aneksua nga Rusia...
  Bota/Rajoni03 Mars 2024
  NATO ka filluar në Detin Mesdhe një stërvitje masive kundër nëndetëseve. Operacioni pranë brigjeve të Siçilisë është bërë edhe më urgjent për...
  Lajme03 Mars 2024
  Kryeshefi ekzekutiv i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit (KRU) në Gjakovë, Hasan Krasniqi, është arrestuar në një pikëkalim kufitar në perëndim të Bullgarisë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.