×
 • Lajme
 • Lajme

  Maca e zezë sjell super çmime ne Petrol Company!

  FrontOnline
  24 Nëntor 2023

  Merrni derivate me super zbritje, si asnjëherë më parë!

  Në një botë ku besëtytnitë shpesh hedhin hije mbi jetën tonë të përditshme, Petrol Company po rishkruan narrativën, duke e kthyer macen e zezë famëkeqe nga një ogur i fatit të keq në simbol kursimesh të shumta.

  Këto ditë në Petrol Company, macja e zezë është vënë në aksion më shumë se zakonisht. Deri në 10 cent ZBRITJE për të gjitha llojet e derivateve, në të gjitha pikat e Petrol Company.

  E pse mos me ta pre rrugën macja e zezë këto ditë?

  Nuk ju sjell ters, rrini të qetë.

  IMG_0739

  Nesër në këto zona nuk do të ketë rrymë deri në 5 orë
  Nga Rubrika
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ish nënkryetarja e komunës së Prishtinës dhe ish ushtruesja e detyrës së drejtoreshës së Arsimit, Donjeta Sahatçiu, ka reaguar pas anulimit të...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Lëvizja Vetëvendosje ka shkruar se janë bërë 5 muaj që prej sulmit ndaj Policisë së Kosovës më 24 shtator të vitit të...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Kryetari i Degës i PDK-së në Skënderaj, Sami Lushtaku, ka bërë të ditur se e ka vizituar deputeten e këtij subjekti, Ganimete...
  Të tjera
  Lajme25 Shkurt 2024
  Kryetari i Degës i PDK-së në Skënderaj, Sami Lushtaku, ka bërë të ditur se e ka vizituar deputeten e këtij subjekti, Ganimete...
  Lajme25 Shkurt 2024
  Ka vdekur infermierja e pensionuar Zyrafete Shehu. Kështu ka njoftuar Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë Shëndetësor të Kosovës. Ajo kishte...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Kryesuesi i ekipit të Serbisë në dialog, Petar Petkoviq, ka bërë të ditur se do të marrë pjesë në raundin e ri...
  Vip25 Shkurt 2024
  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale. Ajo ka befasuar ndjekësit teksa publikon një video ku...
  Vip25 Shkurt 2024
  Silvi Forte është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, i cili u fut mbrëmjen e djeshme, së bashku...
  Bota/Rajoni25 Shkurt 2024
  Policia shqiptare ka arrestuar një 30-vjeçar në Kavajë, nën dyshimin se bashkë me vëllain e tij pasi e rrahën një 25-vjeçar e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.