Lajme

Vdes i riu nga Mushtishti në Slloveni: E zë ura sa ishte duke punuar

Vdes i riu nga Mushtishti në Slloveni: E zë ura sa ishte duke punuar
14:11 | 17 Qershor 2020

Ka vdekur në Celje të Sllovenisë një 35 vjeçar nga fshati Mushtisht i Suharekës, ku viktima ishte duke jetuar dhe punuar atje që një vit.

Një rast tragjik ka ndodhur në qytetin Celje të Sllovenisë, ku një i ri nga fshati Mushtisht ka gjetur vdekjen.

Sipas informacioneve që posedon Metro, viktima me iniciale D.T, ishte duke punuar në një urë dhe më pas këmbët e saj janë shembur mbi të.

Vdekjen e tij e kanë konfirmuar edhe familjarët në rrjetet sociale.

I ndjeri ka qenë duke punuar që një vit në Slloveni dhe është i vitit 1985. Derisa mësohet se edhe vitin e kaluar është martuar dhe ka qenë në pritje të një fëmije.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera