×
 • Vip
 • Vip

  Fillon zyrtarisht Big Brother VIP Kosova 2, mirëpritet me duartrokitje nga publiku në studio

  FrontOnline
  20 Tetor 2023

  Momenti që të gjithë prej jush e keni pritur me shumë entuziazëm ka arritur – tanimë zyrtarisht ka nisur edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova.

  Nikoqriët e programit, Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi e kanë hapur mbrëmjen e parë ‘Prime’, me një super audiencë në studio që e shoqëruan nisjen me plot duartrokitje.

  Nata sapo ka filluar, e tanimë befasitë do të zbulohen dalëngadalë.

  8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….
  Nga Rubrika
  Vip20 Shkurt 2024
  Një skenë e tensionuar ka kapluar shtëpinë e “Big Brother VIP Albania 3” kur një debat mes banoreve u shndërrua në një...
  Vip20 Shkurt 2024
  Një zhvillim i papritur ka ndodhur brenda mureve të “Big Brother VIP Albania 3” kur Doris, e dashura e balerinit të njohur...
  Vip20 Shkurt 2024
  Pas debatit të të martës në mbrëmje në spektaklin “Big Brother VIP Albania” midis Romeo Veshajt dhe Meritonit mbi provën e javës...
  Të tjera
  Sport20 Shkurt 2024
  Inter ka shënuar fitore me rezultat minimal 1-0 ndaj Atletico Madridit në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 së finales në...
  Vip20 Shkurt 2024
  Ledjona dhe Meritoni kanë bërë debat të ashpër në prajm, arsyeja ishte ngacmimet e këtij të fundit duke ia përmendur emrin e...
  Sport20 Shkurt 2024
  PSV Eindhoven dhe Borussia Dortmundi kanë barazuar 1-1 në ndeshjen e parë në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve....
  Ekonomi20 Shkurt 2024
  Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, ka folur për përkeqësim të gjendjes ekonomike dhe thellimin e varfërisë gjatë qeverisjes Kurti. Sipas tij, masat...
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Ambasadorja amerikane në Ukrainë, Bridget Brink, ka thënë të martën se është plotësisht e bindur që Kongresi amerikan do të miratojë ndihmë...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Opinionsti Bardhyl Meta ka dhënë një koment për fitoren e Qeverisë Kurti. Sipas tij, fitoren e kësaj qeverie e ndihmoi pjesa populliste...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.