×
Etiketë: vdes
Lajme30 Shtator 2020
Një 30 vjeçar ka vdekur si pasojë e një incidenti që ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës. Lajmin e ka konfirmuar për Front Online, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për...
Bota/Rajoni30 Shtator 2020
Personi i parë i kuruar nga virusi HIV – Timothy Ray Brown – ka vdekur nga kanceri. Brown, i cili është njohur edhe si “pacienti i Berlinit”, është shëruar më shumë se një dekadë më...
Lajme30 Shtator 2020
Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar për një lëndim të rëndë trupor.Një shtetas i Shqipërise derisa ishte duke punuar në jë shtëpi private është rrëzuar, dhe si pasojë ka marrë lëndime...
Kronika29 Shtator 2020
Një person ka vdekur si pasojë e goditjeve që ka marrë nga një automjet. Policia e Kosovës ka njoftuar se në orët e mbrëmjes së të hënës ka ndërruar jetë një person, pasi që kishte...
Lajme29 Shtator 2020
Një i ri është gjetur pa shenja jete dje nga familjarët e tij në Komogllavë të Ferizajt. Sipas mjekut dyshohet se i riu ka pësuar sulm në zemër Bëhet fjalë për A.S (23 vjeçar) i...
Kronika26 Shtator 2020
Edhe një vdekje aksidentale është regjistruar dje në Kosovë, kjo e fundit në Leposaviq. Sipas raportit të Policisë së Kosovës viktima mashkull kosovar ka pësuar lëndime të rënda trupore duke punuar. Viktima është dërguar në...
Lajme25 Shtator 2020
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Minierën e Trepçës-njësia në Leposaviq. Nga ky aksident ka mbetur i vdekur një punëtor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Kryeinspektori i Komisionit të Pavarur për...
Lajme23 Shtator 2020
Ka ndërruar jetë në mëngjesin e së mërkurës ish-presidenti dhe donatori i SC Gjilanit Shukri Sylejmani, raporton KosovaPress. Lajmin e ka konfirmuar klubi i SC Gjilanit nëpërmjet një postimi në faqen e tyre zyrtare në...
Sport22 Shtator 2020
Ang Rita Sherpa i Nepalit, i pari që u ngjit në malin Everest 10 herë, ka vdekur në moshën 72 vjeçare. Rita Sherpa, njeriu i parë që u ngjit në malin Everest 10 herë, vdiq...
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Dy të dyshuar janë arrestuar në lidhje me rrëmbimin dhe përdhunimin e një vajze nëntë vjeçare në Francë. Policia tha se burrat po drejtonin një makinë të vjedhur kur u arrestuan në fshatin Saumur të...
Lajme22 Shtator 2020
Një person ka vdekur në Kamenicë pasi është goditur nga një veturë. Sipas njoftimit nga Policia, i dyshuari duke mos e përshtatur shpejtësinë e lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin i cili ka...
Lajme21 Shtator 2020
Një person ka vdekur pasi është goditur nga një veturë në Kamenicë. Rastin ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. “Rreth orës 19:00 në Kamenicë një i moshuar, këmbësor është goditur...
Lajme20 Shtator 2020
Endrit Zabërgja nga NISMA ka treguar se Besart Rama një i ri, anëtar i NISMA-s ka vdekur. Zabërgja tha se Rama ishte bashkëpuntër që nga themelimi i rinisë së NISMA-s. Ai u shprehu ngushëllime familjes....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.