×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Skena paniku në Paris! Ministrja e Macron harron maskën, duke mbuluar fytyrën me dorë vrapon drejt…

  FrontOnline
  15 Korrik 2020

  Skena paniku janë regjistruar në Paris. Ministrja e Industrisë, Agnes Pannier-Ruaxher, është filmuar e shqetësuar teksa vraponte pas makinës së saj për të marrë maskën, para se t’i bashkohej festimeve kombëtare të ditës së Bastisjes.

  Ajo u përshëndet njëherë me të pranishmit në event, të cilët mbanin maskë në fytyrë dhe pikërisht aty kuptoi se ajo nuk e kishte të sajën. Nga pamjet e publikuara nga mediat e huaja, vihet re se si ministrja e Emmanuel Macron, mbulon fytyrën dhe vrapon e alarmuar drejt makinës.

  Por disa çaste më vonë, një zyrtar që ndodhej pranë saj, i dha një maskë rezervë. Kujtojmë se presidenti Macron ka inkurajuar bashkatdhetarët e tij që të vendosin maska sa herë të jetë e mundur kur janë në hapësira publike.

  Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Maqedonia e Veriut është tronditur pasi 14-vjeçarja, Vanja Gjorçevska, e cila ishte rrëmbyer është vrarë. Për këtë ngjarje tragjike ka reaguar zëvendëskryeministri...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Gjendet trupi i pajetë i Vanja Gjorçevska, vajza 14-vjeçare e cila është zhdukur që nga e hëna. Ajo dyshohet se u vra...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Izraeli po zgjeron operacionet e tij tokësore në të gjithë Rripin e Gazës, njoftuan të dielën Forcat Mbrojtëse të Izraelit. “IDF-ja po...
  Të tjera
  Sport03 Dhjetor 2023
  Barcelona e ka fituar derbin ndaj Atletico Madridit me rezultat 1-0 që u zhvillua në kuadër të javës së 15-të në La...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Interi ka fituar si mysafir i Napolit me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 14-të të Serie A. Interi e nisi...
  Vip03 Dhjetor 2023
  Kaderi, Alby, Lumbardhi dhe Blero e kanë ngacmuar Shqipen në lidhje me banorin e ri, Ardin. Ishte Kaderi ajo që i tha...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Ambasadori i Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund, ka vizituar familjen e Liridona Ademajt, e cila u vra të mërkurën e 29 nëntorit....
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Motra e të ndjerës Liridona Ademaj, vrasja e të cilës shokoi vendin pasi bashkëshorti i saj, Naim Murseli, pranoi se kishte paguar...
  Kronika03 Dhjetor 2023
  Orët e fundit të ditës së martë, ishin fatale për një grua në rrugën “C” në kryeqytet. Goditja nga një veturë mbrëmjen...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.