×
Etiketë: skena
Vip25 Prill 2022
Repartisti i njohur Lyrical Son ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Barber Shok” me Fisnik Junikun. Ai ka folur mbi zhvillimet e fundit në karrierën e tij dhe skenën hip-hop në përgjithësi. Ndër...
Lajme22 Shtator 2020
Njëri nga komandantët e UÇK-së, Sami Lushtaku është deklaruar rreth sagës me dosjet që po dorëzohen në Organizatën e Veteranëve të UÇK-së. Ai e ka cilësuar të çuditshme këtë, duke shtuar se nuk ka asnjë...
Bota/Rajoni27 Korrik 2020
Coronavirusi është armiku më i ri me të cilin po ballafaqohen familjet në Irak. Është aq i madh numri i të infektuarve me COVID-19, sa që tejkalon kapacitetet e spitaleve të këtij vendi dhe varrezave,...
Bota/Rajoni15 Korrik 2020
Skena paniku janë regjistruar në Paris. Ministrja e Industrisë, Agnes Pannier-Ruaxher, është filmuar e shqetësuar teksa vraponte pas makinës së saj për të marrë maskën, para se t’i bashkohej festimeve kombëtare të ditës së Bastisjes....
Lajme06 Korrik 2020
Kjo padyshim është një nga videot më prekëse të luftës në Kosovë. Një video e publikuar në Facebook tregon momentin kur një vogëlush sheh familjarët e tij të vdekur gjatë luftës së fundit. Ishtë gjyshi...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Qindra të rinj amerikanë u mblodhën në një ishull të vogël në një liqen të Miçiganit për festën vjetore të Jobbie Nooner, me gjithë paralajmërimet e fundit nga Dr. Anthony Fauci për përhapjen e COVID-19...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.