Bota/Rajoni

Çmenduri! “Tërbohen” të rinjtë, harrojnë koronavirusin me alkool dhe skena të nxehta

Çmenduri! “Tërbohen” të rinjtë, harrojnë koronavirusin me alkool dhe skena të nxehta
15:43 | 27 Qershor 2020

Qindra të rinj amerikanë u mblodhën në një ishull të vogël në një liqen të Miçiganit për festën vjetore të Jobbie Nooner, me gjithë paralajmërimet e fundit nga Dr. Anthony Fauci për përhapjen e COVID-19 në SHBA.

Festa e së premtes në ishullin duket se nuk i ka ndaluar të rinjtë që të shthuren dhe të harrojnë koronavirusin.

Në fotot e mëposhtme do te shikoni se si të rinjtë shpërllin këshillat e mjekëve për distancimin social pasi SHBA është vendi më i prekur për momentin ka COVID-19.

KEDS zë 156 persona duke e vjedhur energjinë elektrike për një javë

Të tjera