×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

  FrontOnline
  18 Maj 2021

  Nëse keni nevojë të blini diçka, por nuk keni fonde të mjaftueshme dhe dëshironi të merrni një kredi përmes një procedure të lehtë e të shpejtë, atëherë institucioni i vetëm për ta bërë këtë është IBAS.

  Institucioni financiar IBAS ka lancuar produktin më të ri të tij, atë të kredive për pagesa. Procedura e aplikimit bëhet online përmes aplikacionit, i cili mund të shkarkohet në App Store dhe në Play Store. E shpejtë nuk është vetëm mënyra e aplikimit, i tillë është edhe shqyrtimi i kërkesës për kredi, procedurë kjo që kryhet brenda 5 minutave, pas kompletimit të dokumentacionit.

  Ky produkt, si të gjitha produktet e IBAS, është ideuar i tillë për t’i plotësuar nevojat dhe kërkesat e qytetarëve.

  Pas hapjes së llogarisë dhe verifikimit të saj, ju mund të aplikoni për cilëndo nga llojet e kredive që ofron IBAS:

  – Kredi çasti, deri në 200 Euro;

  – Kredi për regjistrim të automjetit, deri në 700 euro;

  – Kredi për kompjuter, deri në 1,000 Euro;

  – Kredi për pushime, deri në 5,000 Euro;

  – Kredi për automjet deri në 7,000 Euro;

  – Kredi për pagesë deri në 10,000 Euro.

  IBAS është institucion financiar i licensuar nga Banka Qendrore e Kosovës për emetimin e parasë elektronike, shërbimin e pagesave, transferit të parasë dhe kredive për pagesa. I pari dhe i vetmi i këtij lloji në Kosovë. / Front Online /

  Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër
  Nga Rubrika
  Ekonomi28 Shkurt 2024
  Delegacioni i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, i përbërë nga guvernatori Ahmet Ismaili dhe zëvendësguvernatori Dardan Fusha, është pritur në takim...
  Ekonomi28 Shkurt 2024
  Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore, keqpërdorimet dhe abuzimet e mundshme me rezervat shtetërore...
  Ekonomi27 Shkurt 2024
  Ministri i Financave, Punëve dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka thënë se Qeveria e Kosovës ka pasur menaxhim të mirë me financat publike...
  Të tjera
  Sport28 Shkurt 2024
  Amir Rrahmani ka gjetur golin e radhës në Serie A. Kapiteni i Kosovës shënoi golin e barazimit për Napolin në ndeshjen ndaj...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, bëri homazhe dhe vendosi lule në kompleksin e varrezave të Likoshanit dhe Qirezit, në përkujtim dhe...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Adi Krasta, zëvendësdrejtori i televizionit publik të Kosovës, është kapur duke bërë një veprim skandaloz në emisionin ‘X Factor’ në Shqipëri. Përgjatë...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Kryetari i Sindikatës së Pavarur të Sektorit Privat të Kosovës, Jusuf Azemi, ka thënë se do të vazhdojë greva e punëtorëve teknik...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Një veturë është djegur sot rreth orës 15:00 në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë. Rastin për Front Online e ka konfirmuar zëdhënësja...
  Lajme28 Shkurt 2024
  Ekspertë të fushës po deklarohen se çështja e dinarit serb është zgjidhur në vitin 2002. Por, se ndoshta kjo po bëhet vetëm...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.