×
Etiketë: harron
Lajme29 Gusht 2020
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, përsëri ka kritikuar ashpër qeverisjen e Avdullah Hotit, duke thënë se partitë e koalicionit bashkëqeverisës po cënojnë edhe shëndetin publik. “Afër 100 ditët e ‘institucionalizmit’ dhe akademikëve të propaganduar...
Lajme31 Korrik 2020
Një hajni amatore ka ndodhur sot në një mobilshop në Prishtinë, pasi që personi që vjedh një telefon e harron kuletën brenda lokalit.  Një vjedhje e një telefoni ka ndodhur sot në një mobilshop te...
Lajme24 Korrik 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, duket se ka harruar se Kosova dhe e gjithë bota në përgjithësi është duke u përballur me pandeminë COVID-19. Përkundër rekomandimeve të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës...
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Ish-presidenti i Sudanit, i cili është rrëzuar nga pushteti përmes protestave, Omar al-Bashir, ka dalë në gjyq në kryeqytetin Khartoum në lidhje me puçin ushtarak përmes të cilit kishte ardhur në pushtet para më shumë...
Bota/Rajoni15 Korrik 2020
Skena paniku janë regjistruar në Paris. Ministrja e Industrisë, Agnes Pannier-Ruaxher, është filmuar e shqetësuar teksa vraponte pas makinës së saj për të marrë maskën, para se t’i bashkohej festimeve kombëtare të ditës së Bastisjes....

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.