Bota/Rajoni

Nëntë të vdekur në Serbi e tre në Kroaci nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Nëntë të vdekur në Serbi e tre në Kroaci nga COVID-19 në 24 orët e fundit
16:05 | 27 Korrik 2020

Nëntë persona kanë vdekur nga koronavirusi në Serbi në 24 orët e fundit, ndërsa janë regjistruar edhe 411 raste të reja.

Janë testuar 9560 persona.

Ndërkohë në Kroaci tre persona kanë vdekur në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 24 raste të reja.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera