×
Etiketë: orët
Lajme29 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit janë regjistruar 54 raste të reja pozitive me koronavirus në Kosovë, ndërsa edhe një herë nuk është regjistruar asnjë vdekje, ka bërë të ditur ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj. Në...
Bota/Rajoni27 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit janë kryer 832 testime dhe janë konfirmuar 106 të prekur me virusin SARSCOV2 dhe 2 viktima. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje qytetarëve të mos e ulin...
Lajme26 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit, në Kosovë 77  persona janë shëruar nga Covid-19, raporton Front Online. Një gjë e tillë është bërë e ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik. Njoftimi i IKSHPK:  77 TË...
Lajme26 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit, në Kosovë janë raportuar edhe 46  raste të reja me Covid-19, raporton Front Online. Një gjë e tillë është bërë e ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik. Njoftimi i...
Kronika26 Shtator 2020
48 aksidente në trafik janë shkaktuar vetëm në 24 orët e fundit në Kosovë, raporton Front Online. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se 15 aksidente kanë qenë me të lënduar, ndërsa 33 aksidente...
Kronika25 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit kanë ndodhur gjithsej 38 aksidente trafiku, prej tyre 17 kanë përfunduar me të lënduar, ndërsa 21 me dëme materiale. Policia njofton se për shkelësit e trafikut janë shqiptuar 1 mijë...
Lajme24 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit,  asnjë person me Covid-19 nuk vdekur në Kosovë, transmeton Front Online. Një gjë e tillë është bërë e ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik. Njoftimi i IKSHPK: 87 TË...
Lajme23 Shtator 2020
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) në Kosovë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shëruar 85 persona nga koronavirusi në Kosovë. https://www.facebook.com/IKSHPK/posts/3111475112313805
Kronika23 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit,një persona ka vdekur nga Covid-19 në Kosovë, transmeton Front Online. Njoftimi i IKSHPK: 85 TË SHËRUAR DHE 62 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë...
Lajme22 Shtator 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka bërë të ditur se nuk është shënuar asnjë viktimë nga koronavirusi, në 24 orët e fundit. Në një shkrim në Facebook, Zemaj i ka falenderuar punëtorët e Institutit, për...
Bota/Rajoni21 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 552 teste për COVID-19 dhe prej tyre 45 kanë rezultuar pozitivë, ose thënë ndryshe 8 për qind e tyre. Po ashtu kanë ndërruar jetë edhe...
Lajme19 Shtator 2020
IKSHPK’ja ka dalur me një sqarim për sa i përket bilancit të 24-orëshit të fundit me vdekjet nga COVID-19. IKSHPK thotë në se 3 rastet e vdekjes të raportuara në 24-orët e fundit në momentin...
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri u shënuan 153 raste të reja me koronavirus dhe 5 viktima. Rastet me COVID-19 vijnë nga këto vende: 57 raste në Tiranë, 15 në Lezhë, nga 11 raste...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.