[wp-story]

Bota/Rajoni

Mbi 25 mijë raste të reja me Coronavirus në SHBA

Mbi 25 mijë raste të reja me Coronavirus në SHBA
08:12 | 18 Qershor 2020

Sipas Universitetit Johns Hopkins, të paktën 25.583 raste të reja COVID-19 dhe 755 raste të vdekjes janë raportuar të mërkurën, në Shtetet e Bashkuara të mërkurën, , raporton Cnn, transmeton Front Online.

SHBA-të në total kanë 2,163,290 raste, përfshirë të paktën 117,717 vdekje të lidhura me virusin. /Front Online

28 raste të reja me Coronavirus në Kinë

 

 

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera