Lajme

Latifi për inspektorin e Rahovecit që vdiç nga COVID 19: Do të kujtohet gjatë e me respektin më të madh

Latifi për inspektorin e Rahovecit që vdiç nga COVID 19: Do të kujtohet gjatë e me respektin më të madh
22:10 | 05 Korrik 2020

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka ngushëlluar familjen Qeska për të vdekurin e sotëm nga kjo komunë, si pasojë e infektimit me COVID 19.

“Sabahajdin Qeska, do të kujtohet gjatë e me respektin më të madh për angazhimin e tij jetësor në shërbim të shoqërisë, poashtu, edhe për punën e tij në komunën e Rahovecit, ku tash e sa vite ka dhënë kontributin e tij si Inspektor”, ka shkruar Latifi në Facebook.

Postimi i tij:

Më pikëllim të madh mora lajmin për ndarjen e hershme nga jeta të kolegut dhe inspektorit të komunës së Rahovecit, Sabahajdin Qeska.

Sabahajdin Qeska, do të kujtohet gjatë e me respektin më të madh për angazhimin e tij jetësor në shërbim të shoqërisë, poashtu, edhe për punën e tij në komunën e Rahovecit, ku tash e sa vite ka dhënë kontributin e tij si Inspektor.

Në këtë moment dhimbjeje e pikëllimi, me rastin e vdekjes së Sabahajdinit, në emër të të gjithë qytetarëve të komunës së Rahovecit dhe në emër timin, familjes Qeska, farefisit, miqve dhe bashkëpunëtorëve, ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta!

I përjetshëm kujtimi i tij!

SL

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera