Lajme

Ja si reagon ministri Gent Cakaj pasi shqiptarët fituan 4 deputetë në Parlamentin e Serbisë ( Foto)

Ja si reagon ministri Gent Cakaj pasi shqiptarët fituan 4 deputetë në Parlamentin e Serbisë ( Foto)
23:42 | 21 Qershor 2020

Partitë Shqiptare në Luginë të Preshevës mund të përfaqësohen me 4 deputetë në Parlamentin e Serbisë, rekord ky që nuk është arritur deri më tani, pasi që maksimumi i deputetëve shqiptarë në këtë Parlament ka qenë dy, raporton portali Front Online.

“Të dua Luginë ❤??”, ka shkruar ai.

https://www.facebook.com/cakajgent/photos/a.2300907456845549/2650172295252395/?type=3&theater

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera