Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Zjarr i madh, merr flakë pika e grumbullimit të makinave në rrugën Tiranë-Ndroq

  FrontOnline
  10 Gusht 2020

  Përfshihet nga flakët një pikë e grumbullimit të skrapit dhe ‘varrezë makinash’ në rrugën Tiranë-Ndroq.

  Sipas informacioneve, tre zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

  Raportohet se zjarri ka qenë me përmasa të mëdha, ndërsa shtëllungat e tymit shihen nga larg.

  Kjo nuk është hera e parë që në një varreze makinash bie zjarr, kujtojmë se me datë 28 korrik, një pikë grumbullimi makinash në Kashar u mbulua nga flakët. Më poshtë foto nga vendngjarja:

  Zjarr i madh, merr flakë pika e grumbullimit të makinave në

  Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni30 Maj 2023
  Albin Kurti është përgjegjës për gjithçka që ka ndodhur dje në Zveçan, ka theksuar i ashtuquajturi drejtor i Zyrës për Kosovë, Petar...
  Bota/Rajoni30 Maj 2023
  Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka takuar ambasadorët e vendeve të QUINT-it, në takim morën pjesë ambasadorët e  Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...
  Bota/Rajoni29 Maj 2023
  Kryeministri spanjoll Pedro Sanchez njoftoi të hënën se Spanja do të shkojë në zgjedhje të përgjithshme të parakohshme më 23 korrik. Ky...
  Të tjera
  Lajme30 Maj 2023
  Shërbimi publik gjerman ka transmetuar një artikull për grupin e Veljko Belivuk nën titullin “Huliganë, klane droge dhe presidenti i Serbisë”. Në...
  Lajme30 Maj 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borrell, theksoi se BE-ja dënon fuqishëm “dhunën tronditëse në...
  Lajme30 Maj 2023
  Mediat serbe janë hedhur në sulm ndaj Aleksandër Vuçiç. Në veri të Kosovës tensionet janë rritur ndjeshëm dhe frika e konfliktit të...
  Lajme30 Maj 2023
  Kongresisti amerikan, Ritchie Torres ka reaguar sot rreth zhvillimeve të fundit në veri dhe lëndimit të 25 pjesëtarëve të KFOR-it në Zveçan...
  Lajme30 Maj 2023
  Kryetari i komunës së Zveçanit, Ilir Peci, ka bërë të ditur se ai sot s’ka dalur në zyrën qendrore të kësaj komune....
  Lajme30 Maj 2023
  Dhjetëra protestues janë mbledhur në Zveçan. Rrugët janë të mbushura me gjësende të cilat u hodhën një ditë më parë nga protestuesit....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.