×
Etiketë: tiranëndroq
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Përfshihet nga flakët një pikë e grumbullimit të skrapit dhe 'varrezë makinash' në rrugën Tiranë-Ndroq. Sipas informacioneve, tre zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e zjarrit. Raportohet se zjarri ka qenë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.