×
Etiketë: flakë
Bota/Rajoni29 Shtator 2020
Policia britanike ka publikuar pamje të siguruara nga helikopteri, ku një person u hedh benzinë policëve. Raportohet se policët i kanë dëgjuar këta persona duke thënë “kush ka çakmak, kush ka çakmak, t’ua vëmë flakën”,...
Bota/Rajoni14 Shtator 2020
Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borell tha se Brukseli angazhohet për opsionin e integrimit gradual në bllok të vendeve të Ballkanit Perëndimor. Ai theksoi se në masë të...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Përfshihet nga flakët një pikë e grumbullimit të skrapit dhe 'varrezë makinash' në rrugën Tiranë-Ndroq. Sipas informacioneve, tre zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e zjarrit. Raportohet se zjarri ka qenë...
Ekonomi23 Korrik 2020
  Lideri i industrisë së automobilave në Kosovë, Auto Mita, është duke e vazhduar kampanjën më të përshtatshme për çdo qytetar të Kosovës. Kjo kampanjë u mundëson të gjithë konsumatorëve që ta dërgojnë veturën e...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Sot rreth orës 19:25, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flakë në ecje dhe është djegur plotësisht, një makinë me drejtues shtetasin E.H. Fatmirësisht policia lajmëron se ka patur vetëm dëme materiale. Sherbimet e zjarrfikses...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.