×
Etiketë: makinave
Bota/Rajoni19 Gusht 2020
Autoritetet gjermane po hetojnë një seri të përplasjeve - me sa duket të qëllimshme - të makinave në një autostradë në Berlin, si një sulm me motive islamike, njoftuan mediat të mërkurën. Incidenti ndodhi të...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Përfshihet nga flakët një pikë e grumbullimit të skrapit dhe 'varrezë makinash' në rrugën Tiranë-Ndroq. Sipas informacioneve, tre zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e zjarrit. Raportohet se zjarri ka qenë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.