Lajme

Voton deputeti i Listës Serbe, e tregon haptas kujt ia jep votën

Voton deputeti i Listës Serbe, e tregon haptas kujt ia jep votën
09:45 | 21 Qershor 2020

Kanë filluar zgjedhjet parlamentare në Serbi, ndërsa votimet janë organizuar të mbahen edhe në Kosovë, përkatësisht në veri të Mitrovicës.

Deputeti nga Lista Serbe, Slavki Simic ka votuar në Leposaviq ku edhe ka treguar haptas se për kë votoi.

“Për një qeveri të fortë dhe të fuqishme, një shtet për Serbinë tonë! 1 Aleksandar Vučić – Për fëmijët tanë!”, ka shkruar ai.

Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan

Të tjera