Bota/Rajoni

Vdes një vajzë në Vlorë në aksident komunikacioni, një tjetër në gjendje të rëndë (FOTO)

Vdes një vajzë në Vlorë në aksident komunikacioni, një tjetër në gjendje të rëndë (FOTO)
18:13 | 09 Shtator 2020

Një aksident i rëndë me 1 të vdekur është shënuar në hyrje të qytetit të Vlorës pasditen e sotme.

Mësohet se si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur e vdekur një vajzë, ndërsa një tjetër është plagosur rëndë.

Siç shihet nga pamjet automjeti është kthyer përmbys, ndërsa në vendngjarje ndodhet ende trupi i pajetë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon mbi zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Viktima në asfalt, makina përmbys/ Vdes një vajzë në Viktima në asfalt, makina përmbys/ Vdes një vajzë në Viktima në asfalt, makina përmbys/ Vdes një vajzë në Viktima në asfalt, makina përmbys/ Vdes një vajzë në

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera