×
Etiketë: Aksident
Kronika01 Tetor 2020
Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti,transmeton FrontOnline Sipas raportit të policisë aksidenti ka ndodhur në mes të dy automjetëve,ndërsa i lënduari ka marrë tretman mjekësor. ” Ka ndodhur një aksident trafiku në...
Lajme30 Shtator 2020
Pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident i trefishtë. Në incident janë përfshirë një automjet, fuoristradë dhe një furgon. Ato janë përplasur me njëra – tjetrën duke bllokuar rrugën për të shkaktuar edhe...
Kronika30 Shtator 2020
Një këmbësor ka marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik. Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 10:32 në fshatin Piran, Prizren. Siç thuhet në raport,...
Kronika29 Shtator 2020
Një aksident ka ndodhur në Fushë-Kosovë mes një kamionete dhe automjeti. Si pasojë e tij tre persona kanë pësuar lëndime. Rastin e kanë konfirmuar për Front Online nga Policia e Kosovës. "Me datë 29.09.2020 rreth...
Kronika29 Shtator 2020
Dy aksidente kanë ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, por pa të lënduar. Policia e Kosovës ka dhënë detaje për Front Online, ku sipas informacioneve zyrtare kanë qenë  dy vetaksidente. "Me datë 29.09.2020 rreth orës 16:05...
Kronika28 Shtator 2020
Një aksident ka ndodhur në Shirokë të Suharekës. Si pasojë e aksidentit dy persona janë lënduar. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit Shaban Osmanollaj. “Ka ndodhur një...
Lajme27 Shtator 2020
Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutave në afërsi të Hib Petrolit në Fushe Kosovë, raporton portali FrontOnline. Në aksident janë përfshi dy vetura, sipas lexuesve të portalit FrontOnline, përveç dëmeve material në aksident...
Lajme26 Shtator 2020
Një aksident sapo ka ndodhur në Ferizaj, te vendi i njohur “Te Ura”. Sipas informacioneve të para një person ka marrë lëndime të lehta. Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes.
Bota/Rajoni26 Shtator 2020
Një aksident automobilistik me katër të plagosur ndodhi mbrëmjen e sotme rrugën e Barmashit, në Kolonjë. Një automjet ka rënë nga ura duke i lënë të plagosur 4 personat që ndodheshin brenda tij. Siç raporton...
Lajme25 Shtator 2020
Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook, duke gjetur kohë për të bërë shaka me një aksident me veturë, që ndoshta edhe mund të jetë lënduar dikush...
Lajme24 Shtator 2020
Një aksident trafiku ka nodhur pak më parë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, raporton Front Online. Lexues të Front Online kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes.    
Lajme24 Shtator 2020
Një vetaksident i rëndë ka ndodhur në Lipjan të mërkurën gjatë orëve të mbrëmjes. Nga ky aksident ka persona të lënduar, të cilët janë dërguar menjëherë në spital për trajtim. Sikur edhe shihet në fotot...
Lajme23 Shtator 2020
Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut që ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. Lajmin  e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.