[wp-story]

Kronika

Aksident në Fushë Kosovë, tre të lënduar

Aksident në Fushë Kosovë, tre të lënduar
21:16 | 29 Shtator 2020

Një aksident ka ndodhur në Fushë-Kosovë mes një kamionete dhe automjeti.

Si pasojë e tij tre persona kanë pësuar lëndime.

Rastin e kanë konfirmuar për Front Online nga Policia e Kosovës.

“Me datë 29.09.2020 rreth orës 18:17 në rr. Prishtinë – Fushë Kosovë , është raportuar për një aksident trafiku mes një kamionete dhe një automjeti. Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar tre persona për të cilat kanë pranuar dhe tretman mjekësor. Në vendngjarje kan dalur njësitë policore për trajtim të mëtejm të rastit”, thuhet në njoftimin e Policisë.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera