×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Aksident në Fushë Kosovë, tre të lënduar

  FrontOnline
  29 Shtator 2020

  Një aksident ka ndodhur në Fushë-Kosovë mes një kamionete dhe automjeti.

  Si pasojë e tij tre persona kanë pësuar lëndime.

  Rastin e kanë konfirmuar për Front Online nga Policia e Kosovës.

  “Me datë 29.09.2020 rreth orës 18:17 në rr. Prishtinë – Fushë Kosovë , është raportuar për një aksident trafiku mes një kamionete dhe një automjeti. Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar tre persona për të cilat kanë pranuar dhe tretman mjekësor. Në vendngjarje kan dalur njësitë policore për trajtim të mëtejm të rastit”, thuhet në njoftimin e Policisë.

  Vlera Devolli bashkë me liderin e CDU-së në promovimin e Sara Rosner
  Nga Rubrika
  Lajme19 Prill 2024
  Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë në ofrimin e informatave, të cilat do...
  Lajme19 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani kujtoi përvjetorin e masakrave në rajonin e Gollakut, ku forcat serbe vranë 115 civilë shqiptarë, fëmijë, gra...
  Lajme19 Prill 2024
  Bashkimi Evropian i ka përsëritur thirrjet të premten që të mos mohohet gjenocidi në Srebrenicë, në një kohë kur është duke u...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Njësitë e Doganës gjatë kontrolleve kanë arritur të parandalojnë futjen e produkteve të falsifikuara me markat “Apple” dhe “Nike” për mbrojtës të...
  Lajme19 Prill 2024
  Irani e bëri realitet kërcënimin e tij dhe sulmoi Izraelin megjithëse paralajmërimet ndërkombëtare. Në të njejtën monedhë ia ktheu Izraeli-Iranit të enjten...
  Lajme19 Prill 2024
  Partia Demokratike të Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e Kryesisë, në të cilën është diskutuar për zhvillimet aktuale politike në vend. Anëtarët...
  Vip19 Prill 2024
  Në shtëpinë e zhurmshe të “Big Brother Vip Albania”, tensionet nuk janë të reja, por duket se mbrëmja e djeshme ka sjellë...
  Sport19 Prill 2024
  Ferizaj ka regjistruar fitoren e tretë rresht, për të vazhduar kryesimin në Grupin të Ligës së Parë. Skuadra e drejtuar nga Arsim...
  Lajme19 Prill 2024
  Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar Policisë së Kosovës suspendimin e një kapiteni policor respektivisht shefit të sektorit qendror për hetimin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.