×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Aksident në Suharekë, dy të lënduar

  FrontOnline
  28 Shtator 2020

  Një aksident ka ndodhur në Shirokë të Suharekës.

  Si pasojë e aksidentit dy persona janë lënduar.

  Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit Shaban Osmanollaj.

  “Ka ndodhur një aksident trafiku në Shirokë. Dy vetura lokale janë përfshirë në aksident. Dy persona kanë marrë lëndime të lehta”.

  KEDS e KESCO, përmes aktiviteteve të shumta, i bashkohen fushatës kundër Dhunës me Bazë Gjinore
  Nga Rubrika
  Lajme19 Prill 2024
  Njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë në ofrimin e informatave, të cilat do...
  Lajme19 Prill 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani kujtoi përvjetorin e masakrave në rajonin e Gollakut, ku forcat serbe vranë 115 civilë shqiptarë, fëmijë, gra...
  Lajme19 Prill 2024
  Bashkimi Evropian i ka përsëritur thirrjet të premten që të mos mohohet gjenocidi në Srebrenicë, në një kohë kur është duke u...
  Të tjera
  Lajme19 Prill 2024
  Njësitë e Doganës gjatë kontrolleve kanë arritur të parandalojnë futjen e produkteve të falsifikuara me markat “Apple” dhe “Nike” për mbrojtës të...
  Lajme19 Prill 2024
  Irani e bëri realitet kërcënimin e tij dhe sulmoi Izraelin megjithëse paralajmërimet ndërkombëtare. Në të njejtën monedhë ia ktheu Izraeli-Iranit të enjten...
  Lajme19 Prill 2024
  Partia Demokratike të Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e Kryesisë, në të cilën është diskutuar për zhvillimet aktuale politike në vend. Anëtarët...
  Vip19 Prill 2024
  Në shtëpinë e zhurmshe të “Big Brother Vip Albania”, tensionet nuk janë të reja, por duket se mbrëmja e djeshme ka sjellë...
  Sport19 Prill 2024
  Ferizaj ka regjistruar fitoren e tretë rresht, për të vazhduar kryesimin në Grupin të Ligës së Parë. Skuadra e drejtuar nga Arsim...
  Lajme19 Prill 2024
  Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar Policisë së Kosovës suspendimin e një kapiteni policor respektivisht shefit të sektorit qendror për hetimin...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.