×
 • Lajme
 • Lajme

  Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

  FrontOnline
  27 Tetor 2021

  Prince Caffe është përkujdesur që gjithmonë konsumatorët e saj t’i shpërblej edhe me dhurata përveq shijes së veqantë që i’u jep kafeja.

  Këtë herë Prince Caffe ndau makinën e parë dhuratë të tipit FIAT 500  për fatlumen Shkurte Osmani nga Prishtina.

  Veturë luksoze, komode, e përshtatshme e me shpenzime të vogla.
  Ajo shpjegon se sa ndjenjë e veçantë ishte momenti kur gjeti kuponin në paketimin e kafes 200gr. Ajo u befasua me shpërblimin për veturë të re.

  Prince Caffe nuk ndalet asnjëherë së befasuari dhe së dhuruari ndjenja të veçanta konsumatorëve të vet duke marrë parasysh edhe ndjenjën kur shijojnë një filxhan kafe të nxehtë.
  Ndërkaq, Prince Caffe ka ende shpërblime per konsumatorët besnik të saj sepse vetëm një veturë është dhuruar e ne rend janë edhe 7 te tilla që presin fituesit fatlum.
  Perveç veturave në lojë janë edhe shumë shpërblime te tjera, në mesin e tyre edhe para të gatshme.

  Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500.

  Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)
  Nga Rubrika
  Lajme04 Tetor 2023
  Situata e sigurisë në Kosovë vazhdon të jetë e brishtë, kjo për shkak të tensioneve të vazhdueshme që po ndodhin në veri...
  Lajme04 Tetor 2023
  Gazeta britanike “The Guardian”, ka shkruar se është duke u bërë përpjekje që gjatë takimit të Komunitetit Politik Europian në Granadë të...
  Lajme04 Tetor 2023
  Eurodeputeti holandez Thijs Reuten, ishte shumë kritik ndaj presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiq. Reagimi i tij vjen si pasojë e agresionit serb...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Kryetari i Sindikatës së Policisë së Kosovës, Imer Zeqiri, ka shpalosur shqetësimin e dorëheqjeve brenda policisë, për shkak të (mos)kushteve të punës....
  Lajme04 Tetor 2023
  Terroristi Milan Radojiçiq është liruar nga paraburgimi. Gjyqtari për procedurën paraprake të Gjykatës së Lartë në Beograd, pasi dëgjoi të pandehurin Milan...
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputeti nga radhët e Vetëvendosjes, Dimal Basha ka reaguar përmes një statusi në Facebook për mosvotimin e marrëveshjeve ndërkombëtare duke akuzuar opozitën....
  Lajme04 Tetor 2023
  Në Gjykatën Themelore në Prizren, të martën, dëshmitari Lulzim Rustemi, shoku i të akuzuarit Shefki Asllani ka treguar se si mosmarrëveshja blerës-...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Ushtrive perëndimore po u mbarojnë municionet për t’i dhënë Ukrainës, paralajmëruan zyrtarët e NATO-s dhe britanikët të martën, teksa u kërkuan vendeve...
  Lajme04 Tetor 2023
  Çështja e ambasadorit kosovar në Kroaci, Martin Berishaj do të kthehet edhe njëherë në Kuvendin e Kosovës. Deputeti i Vetëvendosjes, njëherit ish-anëtar...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.