[wp-story]

Lajme

Aksident i rëndë në Lipjan (FOTO)

Aksident i rëndë në Lipjan (FOTO)
00:30 | 24 Shtator 2020

Një vetaksident i rëndë ka ndodhur në Lipjan të mërkurën gjatë orëve të mbrëmjes.

Nga ky aksident ka persona të lënduar, të cilët janë dërguar menjëherë në spital për trajtim.

Sikur edhe shihet në fotot e siguruara nga Gazeta Express, vetura e përfshirë në aksident është shumë e dëmtuar.

Sipas burimeve, të lënduarit janë dërguar me emergjencë në spital.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera