Lajme

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë- Durrës, përplaset furgoni i klubit të futbollit (FOTO)

Aksident i trefishtë në autostradën Tiranë- Durrës, përplaset furgoni i klubit të futbollit (FOTO)
18:57 | 30 Shtator 2020

Pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident i trefishtë.

Në incident janë përfshirë një automjet, fuoristradë dhe një furgon.

Ato janë përplasur me njëra – tjetrën duke bllokuar rrugën për të shkaktuar edhe një trafik.

Mësohet se në furgonin e përfshirë në aksident udhëtonin disa sportistë. Furgoni ndërkohë lexon KF Egnatia Rrogozhinë dhe duket se është në pronësi të klubit.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera