×
Etiketë: vrasje
Bota/Rajoni25 Prill 2022
Një burrë është arrestuar pasi dyshohet për vrasjen e katër personave me thikë në Londër të Britanisë së Madhe. Dje ishin gjetur të vdekur tri gra dhe një burrë brenda një prone në Southwark, ka...
Kronika26 Shtator 2020
Një person, është arrestuar gjatë ditës së enjte, për shkak se kishte therur me mjet të mprehtë një person, raporton Front Online. Sipas Policisë së Kosovë, gjendja e viktimës është e rëndë. “Fsh. Brodosan, Gjakovë...
Lajme26 Shtator 2020
Dhomat e Specializuara njoftojnë se i akuzuari i parë, Salih Mustafa, do të paraqitet para gjykatës të hënën. Më 28 shtator në orën 15, në sallën e gjyqit të Dhomave të Specializuara të Kosovës (DHSK)...
Kronika24 Shtator 2020
Prokuroria Themelore në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj të pandehurit N.M., i cili akuzohet se ka vrarë gruan e tij duke e goditur me shufër të metaltë. “Sipas aktakuzës, i pandehuri N.M., më 25 Korrik...
Lajme22 Shtator 2020
Rreth orës 19 e 30 të mbrëmjes ka ndodhur një vrasje në lagjen Tusuz në Prizren, raporton TV Prizreni. Njësitet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirren me rastin, transmeton Front Online....
Kronika21 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë ka ndodhur një rast i vrasjes në tentativë në Istog. Si pasojë një person ka mbetur i lënduar ndërsa i dyshuari është arrestuar nga Policia dhe është dërguar...
Kronika17 Shtator 2020
Një vrasje në tentativë ka ndodhur ditën e mërkurë në Prizren. Policia e Kosovës bën të ditur se viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke lëvizur me veturë, një person ka shtënë me...
Bota/Rajoni17 Shtator 2020
Bujar Çela u vra sot në një atentat në Elbasan. Ai është vëllai i Talo Çelës i shpallur në kërkim për disa vepra penale. Talo Çela vjeçari akuzohet si një nga personat që ka marrë...
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Nderim Markola, Durim Dervishi, Kliton Nanushi, Ergys Mëcuku janë katër personat që do të duhet të justifikojnë pasurinë e tyre me kërkesë të Operacionit Forca e Ligjit. Nderim Markola., banues në Tiranë, i dënuar për...
Kronika13 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka raportuar për një tentim vrasje të ndodhur të premten në orët e vona në Prishtinë, transmeton Front Online. Sipas policisë, persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të...
Kronika01 Shtator 2020
Një person është arrestuar në Mitrovicë pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor...
Lajme30 Gusht 2020
Një vrasje në tentativë ka ndodhur të premten në fshatin Bec të Gjakovës Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se rasti ka ndodhur pasditen e së premtes, ndërkaq të dyshuarit janë arrestuar. Në njoftimin...
Kronika30 Gusht 2020
Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, duke i caktuar masën nga një muaj paraburgim të pandehurve H. B. dhe F. B., nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.