Lajme

Vrasje në tentativë në Bec të Gjakovës

Vrasje në tentativë në Bec të Gjakovës
15:25 | 30 Gusht 2020

Një vrasje në tentativë ka ndodhur të premten në fshatin Bec të Gjakovës

Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se rasti ka ndodhur pasditen e së premtes, ndërkaq të dyshuarit janë arrestuar.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Lidhur me rastin, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje”, kë bërë të ditur policia.

Po ashtu bëhet e ditur se nga të dyshuarit është konfiskuar një automjet.

“Nga të dyshuarit është konfiskuar një automjet kombi”, thekson raporti.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera