×
 • Lajme
 • Lajme

  “Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK

  FrontOnline
  20 Nëntor 2022

  Data zyrtare e fillimit të Big Brother VIP Kosova po afron, ndërsa edhe personazhet e shtëpisë më të famshme në vend po vazhdojnë të zbulohen me doza të vogla të informacionit.

  Kësisoj, banori apo banorja i/e dymbëdhjetë e shtëpisë duket të ketë një peng, atë se si publiku do e gjykojë, drejtë ose jo, mbetet të shohim.

  “Frika ime është përballja me një publik që nuk më njeh mirë” , ka thënë ai apo ajo.

  Kush nga yjet tona mund ta ketë thënë këtë sipas jush? Komentoni përgjigjen tuaj në postimin e fundit të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

  Spektakli, Big Brother VIP Kosova nis më 5 dhjetor ekskluzivisht në Klan Kosova dhe ArtMotion.

  Fillon zyrtarisht Big Brother VIP Kosova 2, mirëpritet me duartrokitje nga publiku në studio
  Nga Rubrika
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Deputeti në parlamentin suedez, Magnus Jakobsson, ka vizituar lokalin “Lejos Cafe” që është hapur për Liridona Ademajn. Jakobsson theksoi se Liridonën do...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Ndërmjetësi i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka bërë një kronologji të takimeve që ka zhvilluar ditëve të fundit, njëri nga...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni, e cila është në vizitën e saj të parë në Serbi pas zgjedhjes së saj kryeministre e...
  Të tjera
  Vip03 Dhjetor 2023
  Blero u ka treguar Blerandos dhe Ardit se si e ka punuar këngën N.U.N. Ai tha se tekstin e kësaj kënge e...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Është therur me thikë një person në zonën e quajtur “Kodra e Priftit” në Tiranë. Bëhet e ditur se personi i therur...
  Lajme03 Dhjetor 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar lidhur me vrasjen e Liridona Ademajt. Ai, përmes një postimi në profilin e tij në...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Chelsea ka triumfuar 3-2 ndaj Brightonit në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier. Pas 17 minutash lojë, Blutë kaluan në...
  Sport03 Dhjetor 2023
  Liverpooli dhe Fulham kanë zhvilluar një ndeshje të bukur, të cilën vendasit e fituan në fund me rezultat 4-3. Pjesa e parë...
  Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
  Katër persona, përfshirë dy fëmijë, janë vrarë, dhe tre të tjerë janë plagosur, pas një sulmi me thikë në Kuins të Nju...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.