Kronika

Tentim vrasje në Prishtinë

Tentim vrasje në Prishtinë
10:06 | 13 Shtator 2020

Policia e Kosovës ka raportuar për një tentim vrasje të ndodhur të premten në orët e vona në Prishtinë, transmeton Front Online.

Sipas policisë, persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së viktimave, një mashkull dhe një femër kosovarë

“Raportohet se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së viktimave, një mashkull dhe një femër kosovarë. Nuk raportohet për të lënduar. Në vend ngjarje janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhë e kalibrit 7.65 mm. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, është thënë nga policia./Front Online/

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera