Lajme

Vrasje në Tusuz të Prizrenit

Vrasje në Tusuz të Prizrenit
20:28 | 22 Shtator 2020

Rreth orës 19 e 30 të mbrëmjes ka ndodhur një vrasje në lagjen Tusuz në Prizren, raporton TV Prizreni.

Njësitet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirren me rastin, transmeton Front Online.

Emërimi i Zafir Berishës, flasin deputetët e ekspertë të fushës

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera