×
Etiketë: vrasje
Kronika22 Qershor 2020
Një person në kryeqytet është sulmuar të shtunën me thikë nga një person i panjohur, i cili i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore. Rasti po hetohet si “vrasje në tentativë”. Përmes raportit 24 orësh,...
Kronika19 Qershor 2020
Naim Mehmeti, i cili po akuzohet për vrasje në tentativë dhe armëmbajtje pa leje, gjatë mbrojtjes së tij të dhënë në seancën e së premtes, ka deklaruar se nuk ka tentuar ta vrasë askënd dhe...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Prokurorët në Atlanta, Xhorxhia, kanë ngritur akuza kundër një zyrtari të bardhë policor, pas të shtënave fatale me armë zjarri ndaj Rayshard Brooks, javën e kaluar, teksa ai ka ikur, kur zyrtarët policorë kanë tentuar...
Lajme18 Qershor 2020
Dënimi me 15 muaj burgim, i shqiptuar nga Gjykata Themelore në Pejë ndaj të akuzuarit për vrasje të mbetur në tentativë, Dardan Manaj, rezultoi të jetë në disproporcion me peshën e veprës penale. Kështu kishte...
Kronika15 Qershor 2020
Gjykata Themelore në Ferizaj ka shpallur fajtor H.S, i cili akuzohej për vrasjen e të ndjerit Sh.N në vitin 2004, shkruan Front Online. I pandehuri H.SH është dënuar me 12 vite burgim, mbi akuzën për...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.