×
Etiketë: humb
Kronika26 Shtator 2020
Një person gjatë ditës së djeshme ka raportuar në Policinë e Kosovës se djali i tij 14 vjeç, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, raporton Front Online. Sipas ankuesit, djali i tij...
Bota/Rajoni24 Shtator 2020
Mund të mos ketë tranzicion paqësor të pushtetit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) nëse Donald Trump i humb zgjedhjet e nëntorit. Presidenti aktual beson se rezultati i zgjedhjeve mund të përfundojë në Gjykatën...
Bota/Rajoni24 Shtator 2020
Një shofer i cili derisa ishte prapa timonit po dërgonte mesazh me telefon, ka humbur kraharorin kur u përplas me veturë në një shenjë të komunikacionit, dhe u rrokullis duke shkaktuar një aksident të tmerrshëm...
Bota/Rajoni24 Shtator 2020
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, refuzoi të thotë se do ta transferojë paqësisht pushtetin nëse i humb zgjedhjet presidenciale të nëntorit. “Do të shohim se çfarë do të ndodhë”, tha Trump në një...
Bota/Rajoni22 Shtator 2020
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i minimizoi shpresat se marrëveshjet për bashkëpunim ekonomik me Kosovën, të ndërmjetësuara nga Shtetet e Bashkuara, mund të çojnë së shpejti në marrëveshje politike me Kosovën. Kosova dhe Serbia janë...
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Koronavirusi ia ka marrë jetën pjestarit të Policisë së Tiranës, Ilir Nerguti. Lajmin e bëjnë të ditur miqtë në rrjetet sociale, përfshirë edhe deputetin Halit Valteri. “Prehu ne paqe miku im, sot ne humbem nje...
Lajme12 Shtator 2020
Përdorimi i dinarit serb në veri por edhe në zonat tjera të vendit, po i shkakton dëme buxhetit të shtetit të Kosovës miliona euro, pasi shitjet që bëhen përmes kësaj valute nuk deklarohen në Administratën...
Bota/Rajoni08 Shtator 2020
Disa fëmijë dhe prindër pësuan lëndime pasi një makinë hipi në trotuarin jashtë një shkolle fillore në Londër. Sipas mediave britanike, policia e Wandsworth ka konfirmuar se një automjet u përplas me një ‘numër fëmijësh...
Bota/Rajoni08 Shtator 2020
Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 07:00, në aksin rrugor Sarandë-Piqeras. Policia njofton se si pasojë e humbjes së kontrollit ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore automjeti tip Ford...
Bota/Rajoni07 Shtator 2020
Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Londër, ku një i mitur, 13-vjeç, humbi jetën pasi ra nga kati i tetë i një pallati. Ngjarja u regjistrua në veri-perëndim të Londrës, ndërsa...
Bota/Rajoni06 Shtator 2020
Benadryl është një medikament pa recetë që trajton alergjitë dhe ftohjen. Por sipas ekspertëve, konsumimi në sasi të mëdha mund të çojë deri në vdekje. Një ekspert për mediat në Oklahoma tha se adoleshentët mendojnë...
Kronika04 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Pejë ka humbur jetën pasi që është rrokullisur me një ekskavator. Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur më datën 2 shtator, rreth orës 16:30,...
Bota/Rajoni03 Shtator 2020
Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka humbur në apelin e një gjykate amerikane, përballjen me autorin dhe shtëpinë botuese të librit “Qentë e Luftës”, përfshi një kompani kinematografike të cilëve u kërkonte 60...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.