×
Etiketë: humb
Vip01 Shtator 2020
Pandemia COVID-19, ka rënduar gjendjen ekonomike të shumë qytetarëve, raporton Front Online. Aktorja Besnike Arifi, është dorëzuar dhe thotë se nuk do të jap më përgjegjësi ndaj shtetit. Ajo ka treguar se ka humbur dy...
Kronika28 Gusht 2020
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person nga Malisheva ka humbur para dy ditësh. Rastin në Polici e ka raportuar babai i viktimës. Ai tha se djali i tij me datën 26.08.2020 kishte shkuar...
Vip27 Gusht 2020
Aktorja Rebel Wilson i befasoi fansat me foton e saj të fundit në Instagram, e cila tregoi një transformim drastik fizik. Rebel pozoi me një fustan blu me bel dhe tregoi një vijë gjithnjë e...
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Mijëra vetë janë evakuuar nga banesat e tyre në rajonin e Karaibeve dhe në jugun e Shteteve të Bashkuara për shkak të përparimit të dy stuhive. Uragani Marco dhe stuhia tropikale Laura kanë sjellë erë...
Lajme22 Gusht 2020
Është raportuar se ka humbur një fëmij afër Shtëpisë së Shëndetit në Velani. Fëmija është parë në rrugë i vetëm dhe është marrë nga zyrtarët policor. “Ky femije ka humbur dhe eshte gjetur nga Policia...
Lajme20 Gusht 2020
Çfarëdo ideje për ndërrim territoresh me Serbinë, do të ishte humbje për Kosovën. Ish-anëtari i Komisionit qeveritar për shënjimin e kufirit shtetëror, Florim Isufi, përmes hartave të përgatitura tregon për të gjitha idetë që janë...
Bota/Rajoni19 Gusht 2020
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Shën Vlashit. 45-vjeçari ishte duke drejtuar motoçikletën kur humbi kontrollin e doli nga rroga. Ai u dërgua...
Lajme19 Gusht 2020
Internisti dhe Nefrologu nga komuna e Vitisë, Feti Hetemi, i infektuar me COVID-19, ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Doktor Hetemi nuk arriti t’ia dalë në betejën me koronavirusin, në...
Bota/Rajoni15 Gusht 2020
Hillary Clinton shprehu shqetësimin se Donald Trump nuk do të largohet paqësisht nga detyra nëse do të humb në zgjedhjet e vitit 2020 në SHBA. “Unë nuk dua t’i frikësoj njerëzit, por dua që t’i...
Bota/Rajoni11 Gusht 2020
Një peshkatar nga fshati Miravci i Gjevgjelisë është mbytur dje në ujërat e Vardarit, kumtoi MPB-ja. V.Gj. (56) ka rënë dhe është mbytur në ujërat e Vardarit derisa me V.M. (19) gjithashtu nga Miravci kanë...
Bota/Rajoni04 Gusht 2020
Pasqyra politike kombëtare amerikane është zhvendosur në mënyrë të qartë dhe të konsiderueshme në favor të Joe Bidenit që kur u paraqit si kandidat i Partisë Demokratike në muajin mars. Duke pasur parasysh pandeminë e...
Bota/Rajoni03 Gusht 2020
Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë- Durrës. Gazeta "Shqip" mëson se incidenti ka ndodhur në zonën pranë Shkozetit. Në aksident është përfshirë vetëm një automjet. Nga raportimet e para dyshohet...
Bota/Rajoni03 Gusht 2020
Një 28 vjeçar nga Shkodra ka humbur jetën si pasojë e virusit covid 19.Lajmin e kanë bërë të ditur kolegët e tij të OSHEE, të cilët kanë shprehur ngushëllimet. “Virusi nuk njeh moshë, aq më...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.