×
Etiketë: humb
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Aktori i nominuar për çmimet ‘Tony’, Nick Cordero, ka vdekur në moshën 41-vjeçare pas një përballjeje prej disa muajsh me coronavirusin. Lajmin e ka njoftuar gruaja e tij, Amanda Kloots, përmes një postimi të publikuar...
Lajme04 Korrik 2020
Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç vdekur. Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai i tij ishte i infektuar me virusin COVID-19 dhe kishte rrëfyer momentet...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Një 11-vjeçar nga Miami-Dade në Florida është bërë personi më i vogël në moshë që humb jetën si pasojë e komplikacioneve të shkaktuara nga Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar Departamenti i Shëndetit në Florida. Sipas...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Një aksident ka ndodhur në mesditë në aksin Lezhë – Shkodër, në afërsi të vendit të njohur si Pusi i Shytit. Policia njofton se një drejtues automjeti, ende i paidentifikuar ka humbur kontrollin dhe ka...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Një 53-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me traktor në rajonin e Tetovës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur dje pasdite në rrugën lokale në fshati Jelloshnik- Gllogjë, kur traktori i tipit “IMT...
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Një i ri ka humbur jetën në Gjirokastër. Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Dropull. Stuhia ka përfshirë Gjirokastrën sot pasdite, ku ka patur vetëtima të shumta. Njëra prej tyre ka goditur fatalisht të riun,...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Librazhd- Një 68-vjeçare ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë. Viktima është N.R., 68 vjeç ndërsa nga aksidenti ka mbetur i plagosur edhe shtetasja E.S., 71 vjeç, banues...
Lajme20 Qershor 2020
Kryetari i Lëvizjes për Bashkim, Valon Murati, thotë se në Kosovë po sheh gëzim se Lugina e Preshevës nuk do t’i bashkohet vendit. Murati, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se “kosovaristët ahtisarian, kosovacentristët...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Korçës. Mësohet se një mjet ka goditur një objekt në anë të rrugës. Mësohet se drejtuesi i mjetit ka tentuar të shmangë një përplasje me një...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.