Bota/Rajoni

Aktori i njohur vdes në moshën 41-vjeçare, humb betejën me koronavirusin

Aktori i njohur vdes në moshën 41-vjeçare, humb betejën me koronavirusin
08:34 | 06 Korrik 2020

Aktori i nominuar për çmimet ‘Tony’, Nick Cordero, ka vdekur në moshën 41-vjeçare pas një përballjeje prej disa muajsh me coronavirusin.

Lajmin e ka njoftuar gruaja e tij, Amanda Kloots, përmes një postimi të publikuar në llogarinë personale, Instagram.

Lexo Edhe:
Faqja e internetit që gjurmon përhapjen e COVID-19 në botë
“Zoti tani ka një engjëll në parajsë tani. Burri im ka ndërruar jetë këtë mëngjes. Ai ishte i rrethuar me dashuri nga familja e tij, duke kënduar e lutur ashtu siç u largua qetësisht nga kjo botë”, ka shkruar ajo.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera