Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Makina bëhet copë në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin e përplaset me murin (FOTO)

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë- Durrës.

  Gazeta “Shqip” mëson se incidenti ka ndodhur në zonën pranë Shkozetit.
  Në aksident është përfshirë vetëm një automjet.

  Nga raportimet e para dyshohet se shoferi ka humbur kontrollin e automjetit dhe është përplasur me bordurën ndarëse.

  Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ngjarja.

  Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e plotë të situatës.Makina bëhet copë në autostradën Tiranë-Durrës,

  Është koha të shijojmë çokollatën më të mirë..
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Mediat britanike kanë publikuar një foto interesante të një personi që po qëndron mbi çati, derisa Policia gjendet në dritare duke kontrolluar...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Të rinjtë në Shqipëri, janë foksuar tek profesioniet që lidhen me teknologjinë. Ekspertët e IT-së, thonë se kjo fushë po dominohet nga grupmosha...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Një grua nga Karolina e Veriut kishte një minierë antike ari të fshehur në një grumbull veshjesh të vjetra për më shumë...
  Të tjera
  Lajme29 Mars 2023
  Ish-gjyqtari i Gjykatës Kushtetuese, Kadri Kryeziu, vlerëson se gjyqtarët dhe prokurorët në Kosovë janë të nivelit evropian. Kryeziu, në Rubikon në Klan...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në qytetin e Kavajës, ku mbetën të vdekur dy 43-vjeçarët Edmond Gosa alias Armand...
  Lajme29 Mars 2023
  Kryeministri Kurti në emisionin Debat Plus ka folur për vendimin e Gjykatës Kushtetuese pasi e shpalli të pavlefshëm Ligjin për Ndryshimin dhe...
  Sport29 Mars 2023
  I ftuar sonte në emisionin Pressing në Televizionin T7 është Ministri i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku. Ndër tjera,...
  Bota/Rajoni29 Mars 2023
  Ashtu edhe siç ishin pritshmëritë, makina e parë elektrike turke pritet të jetë një sukses i vërtetë dhe këtë e tregojnë dhe...
  Kronika29 Mars 2023
  Një 66-vjeçar është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete në shtëpi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prizren. Rastin e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.