×
Etiketë: makina
Bota/Rajoni26 Shtator 2020
Një aksident automobilistik me katër të plagosur ndodhi mbrëmjen e sotme rrugën e Barmashit, në Kolonjë. Një automjet ka rënë nga ura duke i lënë të plagosur 4 personat që ndodheshin brenda tij. Siç raporton...
Bota/Rajoni25 Shtator 2020
Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Barmashit në Ersekë, ku një makinë ka humbur kontrollin e ka dalë nga rruga. Shoferi D. L., rreth 48 vjeç, banues në Pogradec, duke...
Bota/Rajoni18 Shtator 2020
Sikurse ishte paralajmëruar cikloni ” Ianos ” goditi zonat perëndimore të Lamias në kufijtë me Komunën e Makrakomi dhe rrugën Lamia – Karpenisi. Forcat zjarrfikëse u gjendën në vende të ndryshme për t’i ardhur në...
Bota/Rajoni14 Shtator 2020
Një automjet është djegur në autostradën Tiranë-Elbasan, gati 200-300 metra në dalje të tunelit. Top Channel mëson se me automjetin udhëtonin 4 persona mes tyre një foshnje, të cilët fatmirësisht janë të gjithë jashtë rrezikut....
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
Ka ndodhur një aksident me fatalitet në Tiranë. Aksidenti ndodhi rreth orës 00:30, në Vaqarr, tek kthesa e Arbanës. Mjeti me drejtues A. H., ka aksidentuar një person të paidentifikuar rreth 60-vjeç, i cili si...
Bota/Rajoni24 Gusht 2020
Një stuhi e fuqishme ka goditur disa qytete në Itali. Për shkak të kësaj stuhie u regjistruan dëme të mëdha në qytete si Verona, Vicenze dhe Padova. Sipas mediave italiane, stuhia solli erë të fortë,...
Bota/Rajoni10 Gusht 2020
Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin Klos-Burrel, ku raportohet se ka humbur jetën një person dhe ka mbetur i plagosur një tjetër. Kalimtari i identifikuar si Bajram Muça, 70 vjeç pas përplasjes është dërguar...
Bota/Rajoni03 Gusht 2020
Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë- Durrës. Gazeta "Shqip" mëson se incidenti ka ndodhur në zonën pranë Shkozetit. Në aksident është përfshirë vetëm një automjet. Nga raportimet e para dyshohet...
Bota/Rajoni01 Gusht 2020
Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Një qytetar është përplasur nga një automjet, e më pas shoferi është larguar nga vendngjarja. Sipas dëshmitarëve i aksidentuari u la i...
Bota/Rajoni01 Gusht 2020
Jugkoreanët kanë aq frikë nga infeksioni koronavirus sa shumë prej tyre kanë vendosur kartëmonedha në furrat me mikrovalë ose lavatriçe për gjashtë muajt e fundit, në një përpjekje për të "pastruar" plotësisht koronavirusin. Banka Qendrore...
Bota/Rajoni26 Korrik 2020
Videoja e një heroi që tërhoqi tre persona nga një makinë e vënë në flakë, vjen nga Kina. Ajo tregon një mini-furgon të rrokullisur në rrugë që fillon të digjet. Një person që pa rastin,...
Bota/Rajoni23 Korrik 2020
Një aksident i 3-fishtë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhe-Shkodër. Tre automjete janë përplasur në vendin e quajtur Mabe. Nga raportimet e para thuhet se kanë mbetur 4 te plagosur, dy prej tyre...
Bota/Rajoni20 Korrik 2020
Mjeti në pronësi të shtetasit A.C., ka pasur dëme të vogla materiale. Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje, dhe njoftohet se po punohet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.