Bota/Rajoni

Dyshime për eksploziv, në 3 të mëngjesit makina në Durrës…

Dyshime për eksploziv, në 3 të mëngjesit makina në Durrës…
10:34 | 20 Korrik 2020

Mjeti në pronësi të shtetasit A.C., ka pasur dëme të vogla materiale.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje, dhe njoftohet se po punohet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera